Новини

Забрали дітей і залишили в зруйнованому домі

Наші волонтери з Львівського хабу познайомилися з Катериною Павлівною у місцевій лікарні, куди зазвичай навідуються для гуманітарної допомоги пораненим.

Пані Катерина з міста Лиман, що на Донеччині. Жінка зламала стегно, коли тікала додому від потужних російських обстрілів. Тоді їй вдалося доповзти до коридору, аж раптом у дім влучила ворожа ракета. В той час діти Катерини також були вдома...На щастя, снаряд не розірвався, але розділив стіни і дах домівки навпіл.

Дуже скоро на порозі з'явилися солдати рф. За словами Катерини, вони змусили її дітей "евакуюватися" до росії, а її залишили у зруйнованому будинку з переломом.
"Так я прожила місяць. Кожен день молилася: "Господи, або збережи, або забери. І він зберіг" – розповідає жінка.

В дім пані Катерини нарешті прийшли українські визволителі. Вони госпіталізували жінку спочатку до Краматорська, а пізніше до Львівської лікарні, де ми і познайомилися з Катериною Павлівною.
Відтоді жінка постійно намагається зв'язатися зі своїми дітьми, але марно.

Наша команда щодня чує болючі історії втрат українців через російську агресію і в будь-який спосіб намагається допомогти сім'ям відновити свої життя: чи то евакуацією і прихистком, гуманітаркою, психологічною та соціальною підтримкою.

Ми також відчуваємо обов'язок ділитися правдивими фактами про злочини військових рф щодо мирного населення. І неодмінно будемо продовжувати це робити, аби світ знав і пам'ятав про них !

0 800 333 129 – гаряча лінія центру "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine.