Новини

"Це ракета, і вона летить прямо в наш будинок»

«Я вночі дивлюся у вікно і бачу якийсь жах, що летить у мене. Я розумію, що це ракета, і вона летить прямо в наш будинок».

Це не уривок з апокаліптичного фільму жахів, а реальні спогади пані Надії, мешканки Дружківки, що на Донеччині. Наша команда допомогла жінці, її 15-річній донці Еріці та їхнім домашнім улюбленцям виїхати в безпеку після страшної події.

Тієї ночі Надія вклала дітей, але сама довго не могла заснути, ворочалася у ліжку. Раптом жінка почула свист і гучний шум — глянула у вікно. Там побачила, що прямо в їхній будинок летить ракета, мить — все здригнулося, на балконі повилітали шибки. А вона навіть не встигнула й поворухнутися.

Дякувати Богу, ракета пролетіла повз їхню багатоповерхівку, проте влучила в будівлю школи їхнього спального району – саме там вчилися Надіїні доньки. Тієї ночі жінка остаточно вирішила виїжджати з міста заради своїх дітей.

Наші волонтери доставили родину разом з їхнім котиком і собакою у Луганський хаб: нагодували, відігріли і надали всю необхідну допомогу, а тоді посадили сім'ю на евакуаційний потяг до Дніпра. Зараз Надія з донькою в безпеці і попереду їх чекає реабілітація та відновлення.

0 800 333 129 – безкоштовна гаряча лінія Save Ukraine за підтримки USAID Ukraine - USAID