Новини

Ще одна родина оселилася у нашому модульному будинку за програмою Fort Home

Ще одна родина, яка втратила домівку внаслідок повномасштабної війни, тепер зустрічає своє нове завтра в нашому модульному будиночку в рамках програми Fort Home!

Родина Мацик із Бучі ледве пережила російську окупацію свого міста: їх будинок було пошкоджено уламками снаряду, а сама сім'я опинилася під завалами. отримали фізичні поранення і глибокі психологічні травми.

Батьки з двома дорослими синами, у одного з яких важка форма інвалідності, ховалися від нещадних обстрілів у сирому підвалі. Вони були налякані, адже біля їх домівки стояв ворожий танк, який в будь-який момент міг направити своє дуло на будинок.

Одного дня, у цей самий танк влучила ракета. Уламки та потужна ударна хвиля пошкодили домівку сім'ї Мацик і родина опинилася під завалами. До того ж, оселя почала палати...

Мати та молодший син отримали опіки. Вони думали, що назавжди залишаться у тому підвалі...На щастя, матір змогла вловити мережу і зробити пост у фейсбуці з благанням допомогти. Завдяки сусідам, родині вдалося вибратися з-під завалів, але з пораненнями.

Вони дивом евакуювалися 6 березня.

Молодший син Богдан, який має інвалідність і пересувається на візку - паралімпієць, чемпіон з шахів. Тренери пророкували хлопцю велике майбутнє. Та через війну - знищену улюблену ігрову дошку та важкий психологічний стан - зараз Богдан не в змозі займатися улюбленою справою.

Наша команда не залишилась осторонь біди цієї родини і завдяки підтримці партнерів ми встановили для сім'ї нову домівку з усіма необхідними умовами для життя!

Модульний будиночок родини Мацик створений за спеціальним проєктом, що забезпечує доступне і комфортне проживання у ньому маломобільних людей та людей з інвалідністю: він має пандус, розширений санвузол, широкі проходи, а кухня спеціально облаштована для крісла колісного.

Ми дуже хочемо, щоб у новій домівці Богдан зміг відновити свої сили, душевну рівновагу і продовжив натхненно займатися справою свого життя. Впевнені, ми ще не раз почуємо про перемоги цього талановитого хлопця, попри жах який йому довелося пережити.