Новини

Хотіла випити чаю на кухні, коли пролетів літак і скинув бомбу

"Якраз сиділа на кухні, збиралася пити чай, і в цей момент пролітає літак і скидає бомбу. Я падаю під стіл, кричу. Ледве вилізла в коридор, потім у під'їзд. На п'ятому поверсі страшно, відчуття що летить у тебе щоразу" - з жахом згадує Світлана і Марина Іванівна з Бахмута.

Мати й донька сповна відчули кошмари війни. Вони перебралися жити в підвал, адже залишатися у квартирі на верхньому поверсі було вкрай небезпечно. Там, у сховищі, проходили їхні безсонні дні й ночи зі свистом ракет над головами.

Світлані і її мамі все ж доводилося виходити на вулицю, щоб виживати: їх район було знеструмлено через обстріли, тож жінки готували їжу на багатті.

Одного дня мама й донька наважились виїхати з міста, бо зрозуміли що так продовжуватись не може. На щастя, їхня квартира ціла, але у будинок навпроти влучив російський снаряд.

Волонтери нашого партнерського хабу на Луганщині допомогли Світлані та Марині Іванівні виїхати з міста, надали допомогу та теплих речей, адже на носі зима. Сім'я вже прямує до своїх родичів у безпечний регіон України.

Закликаємо українців не відтягувати евакуацію з місць, що зазнають обстрілів - один день може бути вирішальним для збереження вашого життя і життя ваших близьких.

0 800 333 129 - цілодобова гаряча лінія центру "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine.