Новини

Настю з Херсона росіяни хотіли відправити в сиротинець за Урал

Настю з Херсона росіяни хотіли відправити в інтернат за Урал. Вони обіцяли дівчинці життя у гуртожитку, російський паспорт, а потім дім у державі агресора. Це стратегія ворога у знищенні української ідентифікації наших дітей.

Дівчинку не випускали з Криму близько 4 місяців і весь цей час вона була в розлуці зі своєю мамою і домом. Наша команда повернула Настю в Україну та наразі опікується цією родиною у столичному центрі "Надії та відновлення".

Днями дівчині виповнилося 16 років!
Ми не забули про День Народження Насті й вирішили зробити теплий сюрприз, поки її мама поїхала в Херсон у справах! Дівчина була приємно вражена, коли побачила в центрі засновника Save Ukraine Микола Кулеба зі скейтом.

До війни Настя полюбляла кататися на скейті друзів і дуже мріяла про власний. Тому вона була в захваті від подарунку ! Потім Настю чекала чайна церемонія, задування свічок на торті і дружні розмови у родинному колі центру. Посмішка не зникала з обличчя дівчини ці декілька годин нашої зустрічі. Важко передати, наскільки цінні такі миті турботи після пережитого психологічного тиску і маніпуляцій з боку росіян. Ми щасливі, що змогли подарувати Насті свято.

Наша команда продовжує боротися за повернення кожної української дитини додому та робить все можливе, аби діти змогли відновитися після примусової депортації рф.

Якщо Вам чи Вашим рідним потрібна психологічна підтримка, дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна

Як ми привітали Настю з Днем народження - Ви можете побачити у нашому відео за посиланнями:

Фейсбук: https://www.facebook.com/SaveUkraine.center/posts/pfbid0qMxE5GzAR2mLHwQjP9X2EJUu1gfxSRo6Pz6QjRthixmoKhtCAFDMaEebUs4fF2qpl

Інстаграм: https://www.instagram.com/reel/CpNufH5jx0n/?utm_source=ig_web_button_share_sheet