Новини

Встановили модульний будинок для родини зі Слов`янська!

Перший день літа...ця фраза викликає багато приємних, теплих асоціацій. Але не для подружжя Хилько і їх двох доньок, які того дня прокинулася о 5 ранку від свисту ракет і потужного вибуху. Ворожий снаряд влучив прямо у сусідський будинок. Вибухова хвиля швидко дісталася і дому сім'ї: винесла усі вікна та пошкодила дах.

Тоді 14-річна Дарина та її 16-річна сестра Настя сильно злякалися. З початку повномасштабної війни їх район на півдні Слов'янська став частою мішенню для ворожих обстрілів і дівчата не раз бачили літаючі ракети над будинком. Сирени звучали тут цілодобово. Це не могло не вплинути на психологічний стан дітей: кожен момент небезпеки викликав у сестер панічний страх та бажання сховатися.

"Прильот" у сусідній будинок все ж таки змусив родину Хилько покинути свій дім. Однак, наступні два місяці Насті і Дарині снилися жахіття, їх смикало від гучних звуків і вони відчували тривогу. Ніде дівчата не почували себе у безпеці. За словами батьків, знадобилося багато часу на те, щоб стан дівчат більш-менш стабілізувалася.

Нещодавно наша команда разом з партнерами-благодійниками встановила для цієї сім'ї комфортабельний будиночок з двома спальними кімнатами, облаштованою кухнею, ванною кімнатою. Тут є все необхідне (до найменших дрібниць) для життя родини з дітьми.

Насті і Дарині досі складно без друзів і звичної обстановки, але вони вже продовжили дистанційне навчання у власній школі і почувають себе набагато краще.

Дуже хочемо, аби цей будиночок, став для дівчат тим острівцем спокою, безпеки, якого вони так потребують!