Новини

Маємо прокинутися живими заради дітей

У родині Наталі четверо прекрасних дітей. Всі вони проживали в селищі Клинове, Бахмутського району, коли почалося повномасштабне вторгнення росіян на нашу землю.

Тоді домівку сім'ї було знищено снарядами і батьки з дітьми тікали в Бахмут до бабусі. Але тут їх чекали все ті ж страшні вибухи і боротьба за виживання. Наталя і її чоловік декілька разів потрапляли під обстріли...але мали вижити заради дітей.

Кожного дня сім'я сподівалась, що стане спокійніше і війна закінчиться, але було лише гірше. Тож, родина вирішила негайно евакуюватись і знайшла номер волонтерів "Спасемо Україну".

Ми евакуювали сім'ю у наш партнерський хаб у Покровську, де дорослим і діткам надали всю необхідну допомогу. А після волонтери доставили родину на залізничний вокзал, звідки вони відправилися у безпечний регіон країни.

У нашій діяльності ми часто зіштовхуємося з тим, що сім'ї навіть з дітьми не поспішають евакуюватись, сподіваючись на покращення ситуації, на закінчення війни, на диво.
Цей факт глибоко засмучує.

Діти не повинні бути у війні. Їх психіка і життя не можуть чекати, вони потребують рішучих дій від дорослих.

Аби вберегти ваших дітей і рідних, дзвоніть на нашу цілодобову гарячу лінію за підтримки USAID UKRAINE і наша команда евакуює вас у безпеку!

📞 0 800 333 129