Новини

Модульний будинок для родини Свердун з Бучі

Друзі, ми продовжуємо знайомити вас із сім'ями, які вже заселилися у наші модульні будинки за програмою Fort Home.

На фото родина Свердун з Бучі: пані Галина, її невістка та двоє онуків. Сім'я стала свідками наступу росіян та їх звірських дій у перші дні війни. Тоді, син пані Галини відправився боронити місто у рядах ТРО, а жінки з двома маленькими хлопчиками трусилися у підвалі від гулу винищувачів та близьких вибухів.

Вже згодом у сусідніх будинках буде знайдена численна кількість жертв рашистів із зав'язаними руками і ногами. Деяких знайомих та друзів родини Свердун так і не вдалося врятувати...

25 лютого батьку сімейства неймовірними зусиллями вдалося вивезти рідних з пекла. Вони врятувалися. Однак вже скоро родина дізнається, що їх будинок повністю знищено - ворожий снаряд влучив прямо в кімнату хлопчиків.

"Вся сім'я плакала після тієї звістки". Пані Галина з жалем в серці згадує, що її син та невістка тільки завершили ремонт кухні, у який подружжя вклало так багато кохання і сил.

Влітку родина Свердун повернулася в Бучу. Їх вулиця майже зруйнована російськими обстрілами, сусідські будинки потрощені, а у дворі діти досі знаходять рештки снарядів і танків. Та навіть попри це, маленький Артем зізнається, що вдома йому набагато краще, навіть якщо самого дому немає.

Наша команда встановила для сім'ї модульний будинок для довготривалого проживання. Тут є всі зручності для життя: опалення, вода, облаштована кухня, спальні кімнати та душова. 

Тепер родині Свердун більше не доведеться жити у сусідів, адже у них є власний комфортний куточок у якому вони зможуть оговтатись від пережитого та продовжити життя з вірою у завтра.

Ми дякуємо усім партнерам, які допомагають реалізовувати цей проєкт. Разом ми зможемо відбудувати життя українських сімей !