Новини

Набрала повне відро в̶о̶д̶и̶ ̶ осколків

Дуже часто вирішальним поштовхом до евакуації для українців у гарячих точках стає близька зустріч зі смертельною небезпекою. Коли люди дивом оминають смерть, але встигають розгледіти її обличчя. Так сталося і у Наталії з Бахмуту - матері двох маленьких синів.

Разом з сім'єю жінка пережила страшні обстріли: їх рідне місто стало каменем спотикання для рашистів і зазнавало потужного вогню з обох сторін. До всього, Бахмут був знеструмлений, а за водою родина ходила до найближчої криниці, кожен крок до якої буквально вимірювався життям.

Так, одного разу коли Наталя знову йшла за водою - раптово почався обстріл. Почувши звуки вогню, чоловік жінки побіг до неї та штовхнув Наталю на землю. Цю мить жінка запам'ятає на все життя.

"Через декілька секунд засвистіли осколки. Коли я підняла голову, то побачила, що криниця уся в дирках. Ще трохи і я б загинула... Того дня ми назбирали ціле відро осколків..." - згадує жінка.

Після цього потрясіння Наталя зрозуміла, що треба негайно тікати та рятувати дітей. Наш Полтавський хаб церква "Спасіння" прийняв родину: нагодували, надали прихисток та подарували хлопчикам подарунки.

На фото - Наталя та її сини нарешті усміхаються. Родина знайшла домівку у безпечному регіоні країни і ми сподіваємось, що відтепер у них все буде добре.

Наталя зі сльозами на очах дякувала нашому центру і волонтерам за турботу, якої вона зовсім не очікувала. Та закликає усіх сімей не чекати того жахливого досвіду небезпеки, який їй довелося пізнати - і евакуюватися за першої можливості!

0 800 333 129 - дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine та вбережіть життя ваших дітей і рідних.