Новини

5-річній дівчинці відірвало ногу

На фото – маленька Маринка та її мама Наталя з Херсонщини. В один момент російська ракета розділила їх життя на «до» і «після».

Ця світлина – з минулого. З посмішкою на обличчі та щастям в очах. Сьогодні їх історія — невимовний біль.

5-річній дівчинці відірвало ногу, коли будинок попав під обстріл. Мама також постраждала – їй роздробило і посікло обидві ноги.

Дім родини знаходився в окупованому містечку на Херсонщині, де ведуться активні бойові дії. Сьогодні від нього не залишилося нічого. Як і від самого населеного пункту.

Коли сталася біда, дідусь із внучкою та донькою мусили прориватися через рашистські блок-пости, аби добратися до лікарні в інше місто. Бо поряд вже нічого не працювало.

Попри те, що росіяни навіть тут відкрили по них вогонь – стріляли у машину, родина все ж дісталася у Кривий Ріг завдяки українським воєнним. Там, у лікарні №8 дівчатам надали всю належну допомогу. А днями наша команда відвезла їх до столичного Охматдит.

Тут лікарі продовжать робити все для їх одужання, поки ми організовуємо для Маринки та Наталі виїзд для реабілітації закордон.

Попереду у дівчат ще багато завдань. Одне з яких – навчитись жити іншим, не таким, як колись, життям.

Та ми щиро віримо в те, що знов настануть часи, коли вони зможуть зробити таку ж щасливу світлину. З посмішками і безтурботною радістю в очах.