Новини

Повернулася в Маріуполь за братом, якого вважали загиблим

60-річна Наталія з Маріуполя виїхала до Великобританії для того, щоб заробляти кошти на лікування хворого брата з інвалідністю, який залишився у зруйнованому місті в окупації.

Незабаром Наталія втратила зв'язок з братом, тоді у Маріуполі як раз були сильні обстріли і ходили чутки, що брат жінки загинув. Для Наталії це було страшним ударом, який вона не могла пережити.

Коли раптом одного дня прийшла звістка, що її брат живий! Чоловіка знайшли у дуже тяжкому стані і він ледве міг стояти на ногах. Не вагаючись, Наталія покинула роботу та прихисток у Британії і відправилась до Запоріжжя, щоб повернутись додому й вивезти свого хворого брата.

Наші волонтери з Запорізького хабу, церкви "Христос є відповідь", знайшли жінку у сльозах на вокзалі. Вона була розгублена, бо не знала як доїхати додому. Волонтери заспокоїли жінку, відвезли до центру допомоги "Я Маріуполь" та допомогли знайти перевізника. Наразі Наталія разом зі своїм братом!

Жінка бачила усі жахи, які коїли рашисти у її місті. Вона досі постійно починає плакати, коли мова заходить про війну. Наталя усім серцем вірить у наших захисників і понад усе хоче, щоб Маріуполь був звільнений від ворога і повернений до лона України.

0 800 333 129 - цілодобова гаряча лінія центру "Спасемо Україну" з питань евакуації та психологічної допомоги за підтримки USAID Ukraine.