Новини

Вдала інвестиція в щасливе майбутнє нашої країни

Усі освітні технології й методи, які ми використовуємо в наших денних центрах для дітей-сиріт — це вдала інвестиція в щасливе майбутнє нашої країни.

Інтерактивна підлога, планшети з ПЗ «Розумники», настільні ігри одразу стали незамінними помічниками наших педагогів. Завдяки цим сучасним інструментам, у нашої малечі проходять цікаві та змістовні заняття, що розвивають уяву, логіку, пам'ять та увагу.

Гаджети полегшують вивчення абетки, чисел, кольорів, розв'язування складних задач. Адже з інтерактивними іграми та вправами діти краще зосереджуються на процесі навчання й засвоюють нові знання із задоволенням.

Покращення психологічного стану малечі відбувається завдяки руханкам, цікавим майстер-класам й арттерапії. Ці методи знімають затяжну напругу, долають стрес, роблять дітей більш відкритими до зовнішнього світу.

Все це разом добре впливає на загальний розвиток дітей, які пережили обстріли, місяці життя в бомбосховищах, втрату найрідніших людей. Сьогодні важливо повернути їх знову в дитинство, аби вони змогли вирости щасливими дорослими людьми, які будуватимуть нову щасливу країну.

Дякуємо нашим партнерам We Are All Ukrainians та RTL - Wir helfen Kindern - Spendenmarathon за підтримку та можливість допомагати дітям крокувати назустріч щасливому майбутньому.