Новини

Ми на подарунковому папері!

Український художник Олександр Лашенко створив ілюстрацію на тему боротьби України за свободу спеціально для проекту німецької креативної агенції Zentralsueden та італійської типографії Longo.

Мета цього проекту – привернути увагу до важливих речей красивим способом – через подарунковий папір ! Та залучити європейське суспільство до підтримки благодійних організації у їх місіях.

У свою ілюстрацію Олександр вклав думку про те, що кожен українець – чи то матір з дитиною, військовий, медик чи артист – кожен сьогодні робить свій внесок у Перемогу, як єдина сильна нація.

На своєму витворі Саша залишив посилання на донат у фонд "Спасемо Україну" !
Тож кожна людина, якій випаде вдача отримати подарунок у цьому папері, зможе долучитися до порятунку українців через нашу організацію ! Це справді красиво і символічно.

Дякуємо Олександру за привернення уваги світу до долі українського народу і за цей позитивний посил ! А також організаціям за їх чудовий проект.

Друзі, якщо Ви хочете підтримати дітей та сім'ї, яких наша команда рятує з гарячих точок – зробити донат можна на сайті saveukraineua.org у розділі "Допомога".

Ми також залишаємо посилання на донат ⬇️

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=DYWJ6VFMRCHTE&utm_source=direct&utm_medium=brochore