Новини

63 маленьких українців з дитбудинку відновлюються у Німеччині

П'ять місяців тому стресовані і налякані діти бігали у холодні підвали, а тепер стабільно набирають вагу за кордоном і святкують День Незалежності. Мова про 63 вихованців сумського дитбудинку, котрі відновлюються на півночі Німеччини.

Як і обіцяли, це нові подробиці із життя українців, про яких піклується наша команда!

Нагадаємо, у березі під час зеленого коридору ми провели складку спецоперацію по порятунку 63-х маленьких українців із Сум. Серед них - 14 дітей з інвалідністю. Щоб доправити малечу у Німеччину ми робили довгі зупинки у партнерських хабах і в цілому дорога зайняла майже дві доби.

Кожного малюка ретельно обстежили медики, а 9 важкохворих окремо помістили у центр паліативної допомоги. 

Для інших 54 діток наша команда разом з партнерами знайшла затишний прихисток біля озера: ігрові зони, кімнати для відпочинку, великий двір, пісочниця та басейни. Поруч з дітьми постійно українські лікарі та педагоги, а наші волонтери слідкують, аби у малечі було необхідне харчуванням та іграшками) 

Нині діти щодня на свіжому повітрі і їх емоційний стан набагато кращий. Вони вже часто посміхаються і підтримують один одного обіймами. І хоча малеча далеко від рідної домівки, але про Україну не забувають та люблять прикрашати себе кольорами синьо-жовтого прапору💛💙

0 800 333 129 - всеукраїнська гаряча лінія центру "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine.