Новини

"Це було пекло, якого я не бачила ні в одному фільмі"

Чотири місяці війни Алла з двома малими доньками й хворою після інсульту мамою жила у "гарячому" Лисичанську. Через постійне переховування у сирому підвалі, жінка захворіла на пневмонію і навіть не мала змоги отримати медичну допомогу, адже рашисти обстріляли найближчу лікарню.

Попри хворобу і біль у руці, яка неправильно зрослась після важкого перелому, Алла щодня носила воду і готувала на багатті серед обстрілів, щоб її рідні не голодували. Жінка саме варила борщ, коли у її будинок прилетів снаряд. "Палали усі 5 поверхів, валилися плити, й усе це на голови людей."

Тоді сталося диво: серед хаосу Алла побачила наш евакуаційний бус. Жінка вже пакувала документи, як стався другий приліт. "Я почула надворі дитячі крики. Там жінку розірвало прямо на очах онучки. А я подумала, що це моя кричить...і що більше я своїх дітей не побачу." - з жахом згадує Алла.

Команда "Спасемо Україну" евакуювала родину під обстрілами і доклала усі зусилля, аби в дорозі заспокоїти діток та їх рідних після пережитого. Загалом, у той день наші волонтери вивезли 22 людини з Лисичанська.

Наразі родина Алли знаходиться на Західній Україні і ми продовжуємо опікуватись цією сім'єю.
З питань евакуації дзвоніть на гарячу лінію центру "Спасемо Україну" за підтримки Usaid Ukraine : 0 800 333 129