Новини

Аміна плакала ночами і малювала дуже похмурі картини

Страшно уявити, що така щаслива на цьому фото 3-річна Аміна з Харківщини ще 5 місяців тому їла у підвалі лише сухі макарони та боялася "виючих вовків". Так дівчинка прозвала звуки сирен, які переслідували і не давали спати.

Історія Аміни вразила у серце багатьох українців, тож ми не могли не поділитися з вами змінами у житті родини після того як наша команда евакуювала їх на Західну Україну!

Після пережитого пекла, Аміна плакала ночами і малювала дуже похмурі картини. Мама Аня дуже переживала, адже напередодні війни у доньки ще й діагностували порушення обміну речовин.

Тоді засновник “Спасемо Україну” Микола Кулеба вмовив маму терміново виїжджати з донькою за кордон на обстеження та лікування. Так у родини трапився значущий поворот у житті!

Вони оселилися в Естонії, де Аміна пройшла більш якісні аналізи. Виявилося, що ніякого порушення шлункового тракту у неї немає, а попередні лікарі допустили помилку!

Кваліфіковане лікування у Європі принесло свої плоди і лікарі Аміни додають оптимізму: “Ментальне здоров’я дівчинки покращується”. А коли балтійська погода дарує спеку - мама веде дочку на пляж, де малеча заспокоюється.

Коли ми дізнались, що Амінка знову почула як “виють вовки” - адже родину поселили поруч з поліцейським відділком – то орендували для родини інше житло, щоб малеча нарешті не чула тих "вовків".

Днями мама чекає на співбесіду і незабаром працюватиме за спеціальністю фармацевта. А батько Аміни нарешті вирвався з окупованої Балаклеї і вже разом з родиною!

Він незрячий, але влада дружньої країни запевнила, що знайде йому роботу.

Тепер родина поставила за мету зібрати достатньо коштів на визволення з окупації бабусь Аміни! А наша команда продовжує дбати, щоб у Аміни було спеціальне харчування, правильна дієта та одяг.

Ні на мить сім’я не забуває свій дім. Переконують: рідний край нічим не замінити! А орки сповна відчують на собі відомий крилатий вислів: “memento mori”, який на латині означає: пам'ятай, що доведеться вмирати.