Новини

Найскладніша з усіх попередніх рятувальних місій

Сьогодні ми зустрічаємо вдома ще 31 українську дитину, незаконно вивезену росіянами з окупованих територій!

Ця була найскладніша з усіх попередніх рятувальних місій. Росія розгорнула масштабну інформаційну кампанію. Поки мами проходили 13-годинний допит у ФСБ, Уповноважена з прав дитини Марія Львова-Бєлова проводила пресконференцію, під час якої намагалася нав'язати світу перекручену версію подій. Але найбільший "сюрприз" чекав на батьків у таборі в Криму. Російська влада запросила журналістів телеканалу "Россия 1" для постановчого репортажу.

І це не все. На жаль, від пережитого стресу померла бабуся, яка мала повернути додому двох своїх онуків. Серце жінки не витримало.

Шлях українських дітей з території рф завжди нелегкий. Будь-якої миті в дорозі можуть виникнути непередбачувані обставини, які ускладнюють порятунок. Але ми не здаємось на півдорозі, адже робимо це заради наших дітей.

Наша команда вдячна кожному, хто бере участь у цьому процесі. Кожній героїчній мамі, кожному члену команди та волонтеру, кожному, хто не стоїть осторонь. У цій справі важлива будь-яка допомога: від інформаційної до фінансової підтримки.

Саме завдяки спільній та злагодженій праці ми вкотре переживаємо ці неймовірні емоції, коли після тривалої розлуки діти біжать по рідній землі в обійми рідних. Коли бачиш на обличчях юних українців сльози радості й розумієш, що це все не дарма.

А поки щасливі сім’ї надолужують втрачений час, ми продовжуємо працювати далі, аби повернути додому кожну українську дитину.