Новини

Село Сакко і Ванцетті захопили вагнерівці

Наступного дня після нашої евакуації село Сакко і Ванцетті захопили вагнерівці. Але наші рятівники все ж встигли вивезти з нього останніх мешканців, випередивши ворога буквально на кілька годин.

Подружня пара похилого віку та їхній дорослий син були єдиною сім’єю, яка вже тривалий час перебувала у цьому селі недалеко від Соледару. Родина жила на пенсію батька, який колись керував заводом. Зараз чоловік повністю лежачий, і потребує постійного нагляду. Тому коштів ледве вистачало на харчі та ліки. А щоб виїхати із села задля власної безпеки, не було і мови.

Коли ми перший раз приїхали їх евакуйовувати, вся родина відмовилася. Хоча до лінії фронту на той час залишалося всього кілька кілометрів. Наступного дня, після прильотів поруч з їхнім будинком, вони зв’язалися з нашою організацією та попросили їх вивезти.

Однак лінія розмежування стала ще ближчою, і їхати туди вже було дуже небезпечно. До того ж потрібно було їхати спецтранспортом, щоб евакуювати лежачу людину.

На щастя, ворожі снаряди оминули наших рятівників та їхніх підопічних, і всі благополучно виїхали з-під обстрілів. Проте села Сакко і Ванцетті більше не існує. Воно було повністю знищене після тяжких боїв.

Друзі, ми ще раз наголошуємо, не нехтуйте власною безпекою. Не чекайте, що все минеться само собою. Навпаки, ситуація може погіршитися у будь-який момент.
Збережіть себе та своє життя. Телефонуйте на нашу безкоштовну гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна :

0 800 333 129