Новини

"Незабутнє" літо Рити і Максима

Це літо 9-річна Маргарита і 5-річний Максим провели в окупованому селищі у Запоріжжі. І то було "незабутнє" літо, яке діти ніколи не захочуть повторити.

Рита згадує, як вони з братиком каталися на велосипедах, коли над ними пролетіли чотири винищувачі.Щодня у небі над дітьми літали ворожі літаки, а на землі - їздили танки та ходили "до зубів"озброєні росіяни. До того ж, орки оселилися прямо у школі Рити і маленькі школярі постійно були налякані.

Одного дня Максиму і Риті довелося побачити, як російські солдати зупинили машину односельчанина й просто забрали її собі. А ще ці солдати забирали у людей майно, яке хотіли й коли хотіли.

Братик і сестричка разом з родиною змогли вибратися з окупованої території. "Весь автобус аплодував і кричав "Слава Україні!", коли люди побачили українські прапори" - розповідала нам 9-річна Рита з щасливим блиском у очах.

Наш Запорізький хаб прихистив сім'ю та надав необхідну допомогу. А згодом - знайшов для них домівку у Німеччині! Прощання з цією родиною на вокзалі було дуже теплим, але наші волонтери кричали тільки "До побачення!"

Адже понад усе діти мріють повернутися додому. Рита - до свого незамінного котика Димка, якого довелося залишити з бабусею. А Максим - до улюбленого ведмедика.

Ми сподіваємось, що малеча оговтається від пережитих жахіть у безпеці. А росіянам - ніколи не пробачимо такого літа для наших дітей.

0 800 333 129 - гаряча лінія центру "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine.