Новини

Диво порятунку дітей очима штучного інтелекту

Наша команда разом з українським стартапом "ZibraAI" запускає міжнародний арт-проєкт “Save Ukr(AI)ne”. Він стартує 31 серпня в Українському домі й триватиме до 4 вересня включно.

Унікальна виставка картин присвячена порятунку дітей від війни. Евакуації здійснювалися нашою командою, яка за пів року повномасштабної війни врятувала понад 55 000 дітей та сімей. 

Вперше картини, згенеровані українською нейромережею, будуть представлені в реальному мистецькому просторі. Заради виставки штучний інтелект відтворив своє бачення історії, а не одиничного образу, тому картини сповнені глибоких сенсів і деталей.

Міжнародний арт-проєкт стартує у Києві та протягом найближчих місяців буде представлений на трьох континентах: Європа, Азія та Америка. Картини будуть виставлені на продаж у США, а виручені кошти підуть на порятунок українських дітей, які постраждали внаслідок війни.  

Запрошуємо вас побачити диво порятунку очима штучного інтелекту!

Кураторками міжнародного арт-проєкту стали учасниці нашої команди Ліза Якнюнас та Софія Федченко, які з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України допомагають світові отримувати якісну і правдиву інформацію про українських дітей у війні та жахливі злочини армії рф.

Побачити картини можна на п’ятому поверсі "Українського дому", за адресою: Хрещатик, 2, з 11.00 до 19.00.