Новини

Кидало в ступор від кожного вибуху

Мати Наталія з Запорізької області ледве стримуючи сльози, розповідає як війна в окупованому регіоні вплинула на її маленького сина.

Від початку повномасштабного вторгнення 10-річного Іллю постійно кидало в ступор від страху через кожен вибух. Коли снаряди летіли через їх будинок, від шоку хлопчик завмирав і не розумів що потрібно рятуватися.

Тільки останнім часом Ілля зміг приборкати свій страх і, почувши обстріли, біг в укриття. Навіть наляканий пес завжди тікав у сховок разом з родиною. Згодом Ілля заздалегідь брав стілець і сідав біля підвалу в очікуванні чергової атаки рашистів.

Наталія невимовно переживала за сина та вирішила будь-що вибратися з окупації, аби врятувати його життя та психіку. Хоча ті травмуючі наслідки, які їй завдала війна, на жаль, вже не виправити.

Волонтери нашого партнерського хабу в Запоріжжі, церква "Христос є відповідь", зустріли мати й сина та, як зазвичай, надали їм прихисток, їжу і найтурботливіше ставлення.

Мрія Наталії повернутись додому, на рідну землю під стягом України та обійняти своїх батьків, що лишились на окупованій території.

Заради збереження життя ваших дітей, дзвоніть на гарячу лінію нашого центру за підтримки USAID Ukraine:
📞 0 800 333 129