Новини

Єдина собака, що вижила після обстрілів

Знайомтесь, це трирічна німецька вівчарка на прізвисько Альфа.З початку повномасштабної війни собака разом зі своїм господарем Володимиром виживала у Григорівці.

Це село знаходиться на межі між Донецькою і Луганською областями і останні декілька місяців його жителі потерпають від невпинного вогню з обох сторін.

Тікаючи від війни, чимало мешканців Григорівки залишило своїй домашніх улюбленців у небезпеці, на поталу долі. Але Володимир і його сусіди кожного дня годували розгублених собак і котів, які серед літаючих уламків налякано шукали прихистку і своїх господарів.

Альфа також переживала сильний стрес: вона рідко відходила від господаря, та не лише через страх за себе, але й за нього. Ще відтоді як її подарували Володимиру на 60-ліття, Альфа дивує чоловіка неабиякою відданістю. Але тепер у Володимира була не одна собака, а ціла зграя покинутих тварин.

Одного разу після потужних обстрілів, чоловік вийшов з будинку і вжахнувся: " Осколками повбивало двох котів і собаку, це тільки ті, що я на своєму подвір'ї знайшов, а скільки їх там по вулиці...". Виявилося, що нікого з тварин не залишилось: вони були вбиті, а деякі просто зникли.

Лише Альфа вижила після тих жахливих подій. Попри страх, ця собака мала звичку з першими пострілами бігти в підвал і притискатись носом до господаря, поки не вщухнуть вибухи. Це врятувало життя собаці і цього разу.

Домівка Володимира була знищена російськими снарядами, так само як і інші будинки мирних мешканців на його вулиці. Чоловіку більше нічого не залишалось, як покинути своє рідне місто.

Наш Луганський хаб прийняв Володимира, його батька та вірну подругу Альфу: нагодували, надали необхідну допомогу та евакуювали до залізничної станції, звідки родина дісталась до безпеки.

Боляче уявляти тварин, які були покинуті у тій пекельній обстановці своїми єдиними захисниками - людьми . Ми не будемо займатися критикою, але вкотре нагадуємо, що наша команда ЕВАКУЮЄ не лише українців, але і їх домашніх улюбленців!

Давайте берегти один одного, давайте берегти життя.

Буд ласка, звертайтеся за допомогою на нашу гарячу лінію за підтримки Usaid Ukraine: 0 800 333 129