Новини

Наша команда евакуювала 98-річну бабусю з Краматорську

На фото - евакуйована родина з Краматорську: 74-річна Інеса, її старенька мати та тітка.
Пані Зінаїді майже 100 років. Вона пережила другу світову війну: ще дівчиною нацисти вивезли її на роботи у Німеччину, де вона пропрацювала 2 роки. Коли молоду Зінаїду визволили з полону, вона доглядала у госпіталі за радянськими військовими, а після перемоги - стала вчителькою німецької.

Минуло багато часу, але пані Зінаїда нічого не забула. Бабуся запевняє, що навіть у ті страшні часи мирне населення так не страждало. Через рашистів, можливо онуків і правнуків тих самих солдат за якими вона доглядала, старенька вдруге покидає свій дім...

О 4-й ранку Інеса несла ліки мамі, коли пролунав вибух. Ударна хвиля вибила двері, вікна, а банки, заготовлені для консервації, розлетілися всюди дрібними осколками. Пів метра врятували Інесу від біди, а Зінаїда вчергове прийняла порцію медикаментів.

"Без заспокійливих ми не живемо" - зітхає Інеса. Через стрес у її мами дуже погіршився слух, а здоров'я тітки, яка дуже схудла ще у 2014-му, тепер зовсім погіршилось. Так три літні жінки до останнього сподівались - минеться, але обстріли лише посилювались.

Наша команда спільно з волонтерами БО "Янголи Спасіння" евакуювала родину на швидкій до вокзалу, а звідти їх у спецвагоні  доправили у Дніпро до родичів.
Ми бажаємо пані Зінаїді стріти свої 100 років без заспокійливих - у мирі й безпеці, у вільній Україні!
Евакуюйте своїх стареньких, маломобільних родичів із гарячих точок🙏 Дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки Usaid Ukraine : 0 800 333 129