Новини

Чотири тижні жила з уламком від російського снаряду в голові

За вікном, буквально над головою 13-річної Софії з Миколаївщини - швейцарська птаха. Крилата ніби нагадує, що все живе завжди тягнеться до хороших людей. Тим паче, коли мова йде про хоробру дівчинку, яка дивом вижила після обстрілів і тепер проходить реабілітацію в Альпах!


Ми продовжуємо розповідати нові подробиці історій українців, про яких піклується команда “Спасемо Україну”! Нагадаємо, Софія мирно жила у селі, грала на гітарі, малювала та вивчала анатомію, коли 5 березня один з уламків від російського снаряду влучив дівчинці у голову - між півкулями мозку.


Після складної операції з найсучаснішою технікою команді НДСЛ Охматдит вдалося врятувати Софію! Тоді впродовж місяця засновник “Спасемо Україну” Микола Кулеба надав сім’ї прихисток у власному будинку, а наші волонтери щодня возили дівчинку до реабілітолога. Згодом, ми відправили Софію на лікування за кордон в компанії брата та мами.


Нині родина другий місяць у мальовничих краях, під Цюрихом. Результат професійного лікування вже очевидний - Софійка відчуває себе набагато краще. Раніше майже не рухались права рука та нога і дуже боліла голова. Зараз ці симптоми менш відчутні: хода вже покращилась і хоча у пальцях рук ще не вистачає сил, Софія знайшла вихід з ситуації - почала писати і малювати лівою рукою!


У цей час у дівчинки продовжуються активні процедури з терапії в реабілітаційному центрі. А ще вона відвідує уроки з мистецтва та мови і навіть здійснила давню мрію - двічі каталася верхи на конях.


Ми захоплюємося внутрішньою силою 13-річної українки, яка після надзвичайно важкого поранення, встигає робити усе на світі, не втрачаючи любові до життя! Бажаємо Софії скорішого повного відновлення!