Новини

В наш центр Надії та відновлення завітав blues band !

Один із напрямків нашої мережі — відновлення ментального добробуту дітей та сімей, які постраждали від війни. Адже від цього залежить психічне та фізичне здоров’я нашої нації у майбутньому.

Тому в наших центрах Надії та відновлення часто проводяться творчі заходи, на яких дорослі й діти можуть поспілкуватися, дізнатися щось нове, а головне — проявити себе і повірити у свої можливості знову. Наприклад, на днях наші волонтери запросили в один з центрів виконавців blues band Phil Whiteman та Олексія Яровенко.

Це не просто черговий концерт задля розваги. Це ще один крок до психологічного відновлення дорослих і дітей, які пережили втрату чи негативне емоційне потрясіння. Взаємодія з артистами під час такого виступу дозволяє швидше долати стрес і наслідки травм, отриманих через війну. А в майбутньому такий підхід допоможе уникнути виникнення різних психічних розладів.

Save Ukraine — це ціла мережа порятунку, що об’єднує волонтерів, громадські та благодійні організацій, де кожен її учасник наполегливо виконує свою роботу. Поки ЗСУ працюють над тим, щоб звільнити усі захоплені території України, ми вже сьогодні дбаємо про те, щоб наші люди якнайшвидше відновилися після пережитого. Адже нам ще потім відбудовувати нашу країну !