Новини

Планшети повертають цікавіть до навчання наших підопічних

Більшість дітей вперше потрапляють у наші денні центри у пригніченому стані після всього, що їм довелося пережити за час війни. Малечі важко адаптуватися до навчання, до спілкування з однолітками й звичного життя. Адже вони досі знаходяться в стресі.
Декілька місяців тому в один з наших денних центрів прийшли 9-річний Мирон і 7-річна Кіра з багатодітної родини ВПО. Брату й сестрі було вкрай складно концентрувати увагу на заняттях: вони часто відволікались і не хотіли навчатись. Тому наші тьютори вирішили займатись з Мироном і Кірою індивідуально. Однак, освітній процес все ще залишався для дітей нецікавим і обтяжливим, допоки вони не взяли в руки планшети.
Саме планшети з навчальними програмами від компанії "Розумник" нарешті зацікавили брата і сестру ! Поступово Мирон і Кіра все довше могли зосереджуватись на завданнях, почали засвоювати матеріал та робити успіхи. Сьогодні діти вже знають всі букви, читають по складах і розуміють прочитані слова. Та найважливіше - вони отримують задоволення від освітнього процесу! Мирон і Кіра також виявили любов до малювання, ігор і спілкування. Тепер вони усвідомлюють, що таке урок і до його початку з нетерпінням чекають вчителів за партою. А це дорогого вартує
Ми дякуємо нашим партнерам We Are All Ukrainians та RTL wir helfen kindern, які забезпечили наші денні центри для дітей-сиріт сучасним обладнанням, в тому числі планшетами. Завдяки їм маленькі українці, що постраждали від війни, мають змогу надолужити навчання і знаходять в собі радість та сили, аби крокувати у майбутнє.
💛