Новини

Кирило втратив маму та залишився сам на чужині

24 лютого 2022 року Кирило втратив маму та залишився сам на чужині. Проте замість психологічної підтримки та співчуття, він отримав булінг від ровесників та “особливу увагу” від керівництва школи.

Педагоги ігнорували сімейні обставини та примушували хлопця писати листи російським солдатам. Можливість відмовитися від цього ганебного дійства не розглядалася, бо Кирило перебував під ретельним наглядом з боку працівників школи. Будь-яка емоційна реакція або небажане слово розглядається як провокація.

Кирило не міг навіть нікому поскаржитися на те, що з нього ґлузують ровесники. Адже виховну бесіду проведуть не з кривдниками, а з ним. Така от психологічна підтримка осиротілій дитині.

Тому не дивно, що як тільки Кирило перетнув кордон України й отримав у подарунок від наших рятівників синьо-жовтий прапор, він загорнувся в нього й записав на радощах відео. І одразу отримав від російських ровесників та дорослих багато хейту.

Але найважливіше сьогодні те, що Кирило нарешті на Батьківщині, а ми продовжуємо боротися за кожну українську дитину, де б вона сьогодні не знаходилася.

Переглянути відео повернення Ви можете в наших соцмережах за посиланнями:

Facebook:
https://www.facebook.com/SaveUkraine.center/videos/866504864412731

Instagram:
https://www.instagram.com/p/CqAxMckDKyu/