Новини

Почав заїкатись через обстріли...

3-річний Олежик – найменший в багатодітній родині Вороніних з Херсонщини. Хлопчик став заїкатись через російські обстріли рідного смт Комишани, бо постійно боявся за себе та життя рідних.

До початку війни маленький Олег чудово розвивався і охоче знайомився з новими друзями. Тепер йому дуже складно вимовити декілька речень. Все через окупацію регіону впродовж 9 місяців та вибухи на рідній землі.

Самопроголошена влада створювала паніку у суспільстві для повного контролю. Зокрема, в Обленерго, де працював батько Олега – затримали працівника, що сфотографував військову частину росіян, і відправили в Ростов на 12 років в'язниці. Після деокупації Херсонщини, родина продовжувала жити у страху через прильоти.

Будинок сім'ї Вороніних опинився посеред лінію вогню: з правого берега Дніпра росіяни запускали свої снаряди, а неподалік лежав Потьомкінський острів, навколо якого постійно точилися бойові дії. Так, мінометні обстріли зруйнували багато домівок машканців села. І через один з таких прильотів родина Олега остаточно вирішила покинути домівку.

На шляху до безпеки родину з 5-ма дітьми чекала ще одна шокуюча подія. По дорозі до церкви, за 100 метрів від них прилетів снаряд. То були страшні секунди, та часу оговтатись не було – сім'я пішла далі. Найважчою ця дорога стала для мами Олега. Жінка ледве витримувала навантаження через травму ноги, внаслідок хвороби щитовидної залози.

Діставшись до церкви родина помітила оголошення про евакуацію від "Save Ukraine" ! Наша команда об'єднала сім’ю з дідусем та бабусею з Херсона та доставила усіх 9-ох разом у столицю. Ми також подарували кожному з малечі рятівні рюкзаки «LifePack» та термосумки для сніданків у школу❤️

Нині велика сім’я готує документи для виїзду за кордон, щоб перечекати з дітками найважчий етап війни. Там Олежик зможе пройти психологічну реабілітацію, а його мама лікування. З Перемогою родина мріє повернутися додому, на Херсонщину.

Посилаємо родині промені підтримки і віримо, що Олег зможе відновитися після пережитого 🙏

0 800 333 129 – всеукраїнська гаряча лінія центру "Save Ukraine" за підтримки USAID Ukraine.