Новини

Катували батька, бо знайшли рибальський костюм

Сьогодні 5 дітей родини Шейко з Херсонщини вже у безпеці, в одному з наших Центрів Надії та відновлення. Тато Олександр і мама Віка готуються вшосте стати батьками, а самі діти дуже радіють, що нарешті не чутимуть вибухів і зможуть спокійно гратися з іншими дітками центру.

Проте до цього сім’ї довелося пережити чимало жахів, поки волонтери Save Ukraine не евакуювали їх з рідного Червоного Маяка.

Поки село було в окупації, Олександр ледве залишився живий після катувань загарбників та місцевих колаборантів. За те, що в його телефоні росіяни знайшли фото у костюмі охоронника та рибальський костюм, чоловіка забрали у катівню в Каховці. Йому приписували службу в ЗСУ та передачу їм секретної інформації, хоча сам Олександр ніколи не служив.

Чоловіка катували струмом, зав’язували очі й били до крові гумовими палицями, годували запліснявілим хлібом, або взагалі не давали їсти по 2 доби. Його врятувала теща, яка здійняла галас на весь каховський райвідділок. Зятя через тиждень відпустили, хоча згодом непрошені “гості” знову навідувалися в дім родини.

Після деокупації у рідному селі не менш небезпечно, адже росіяни почали обстрілювати правий берег Херсонщини. Часто прилітало в сусідні будинки, за день в селі до 20 прильотів. Але дітям вдома не було де ховатися, тому вони просто пересиджували обстріли у буднику.

На щастя, херсонська команда «Life Ministry International» нашої порятункової мережі, передала рятівникам Save Ukraine контакти багатодітної родини. Ми вдало евакуювали всію сім’ю, і тепер вони намагаються якнайшвидше забути жахи війни у столичному центрі «Надії та Відновлення».

0 800 333 129 - цілодобова гаряча лінія Save Ukraine з питань евакуації за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна
Переглянути відео порятунку цієї родини Ви можете в наших соцмережах за посиланнями:

Facebook: https://www.facebook.com/SaveUkraine.center/posts/pfbid02WYBbw8Y2M5FQhXiqZmcwmK1QPToA8tFgz2NnJdHfEexNbKCqm2iLbtF5We75bqPDl

Instagram: https://www.instagram.com/reel/CpnSGvRjBUo/?utm_source=ig_web_copy_link