Новини

Мати з Маріуполя ледве стримувала сльози, коли отримала гуманітарну допомогу

Нещодавно ми отримали від Тетяни з Маріуполя відео з вдячністю після того як наші волонтери з Полтавського хабу надали її родині гуманітарну допомогу.

Тетяна не очікувала, що ми завалимо родину "добром": дві коробки з продуктовими наборами, одяг та речі першої необхідності. Жінка не могла втримати сльози, бо після пережитого горя вперше зустріла таку турботу і небайдужість до її проблем.

Родина Тетяни з-під куль виїжджала з Маріуполя, аби врятувати трьох своїх дітей: старшого Іллю, 11-річну Владу та чотирирічного Артема. Це було раптове рішення, тож сім'я не взяла нічого, окрім зимового одягу в якому вони були.

Наразі Тетяна з чоловіком та двома дітьми оселилися у Полтаві та потроху адаптуються до нового буття й іншого міста. Це дається їм важко, але Тетяна впевнена, що рішення врятувати дітей від війни - було найкращим у її житті.

Пізніше наша команда ще раз відвідала сім'ю, щоб познайомитися ближче та передати деякі необхідні речі для діток і мами.

Кожна добра справа наближає нас до перемоги, до миру. Це маленька істина, яку ми відчуваємо всім серцем. І думаємо, ви також!

Не зволікайте з евакуацією, заради своїх дітей, рідних та домашніх улюбленців. Ми чекаємо Ваших дзвінків на нашу гарячу лінію за підтримки Usaid Ukraine: 0 800 333 129