Новини

Шелтер для родини Козицьких з Херсонщини

На фото діти з родини Козицьких, які щойно побачили свою нову домівку – модульний будинок, встановлений нашою командою разом з партнерами у селі Мотивилівка, Київської області !

27 березня Тяня, Григорій, Дар'я, Артур і і Віка (якій ще немає року)
знаходилися у підвалі власного будинку на Херсонщині, коли росіяни обстрілювали його мінами.


"Ми з дітьми ховалися в погребі приблизно 2-3 години. Вони надзвичайно перелякалися. Була порушена психіка: діти падали і закривали голову. А коли вийшли, то побачили жахіття. Нашого будинку вже не було ..." – розповідає мама Валентина.

Від оселі, яку подружжя будувало власними силами, залишилась лише дитяча. Символічно, що саме у цій кімнаті стояли ікони. Вже за три години сім'я евакуювалася з рідного міста.

Таким чином, всього за пів дня, життя дітей було викривлено втратами, страхом і смутком.
Коли вони вперше зайшли в модульний будинок, це був справжній феєрверк радості – трапилося диво. Діти стрибали на дивані, роздивлялися кожну деталь нової домівки і емоційно викрикували хто де буде спати.

У будиночку Козицьких є все для комфортного проживання: генератор, водопостачання, обладнана кухня, пральна машина, санвузол і місця для сну.

Дякуємо нашим друзям меценатам і партнерам за те, що допомагаєте повернути це диво безпеки, постійності і віри для сімей та дітей, які втратили так багато на цій війні.
Наш проєкт Fort Home у самому розпалі. Далі буде!