Новини

Врятували маленьку Надію з-під обстрілів.

Пані Тетяна з Луганщини поховала трьох своїх синів. Двоє з них загинули через ракетні обстріли ворога, а найменший – від вади серця.

Це вже вдруге жінка разом з чоловіком Віталієм і донечкою з символічним ім'ям Надія змушена тікати від війни. У рідній Попасній у них нічого не залишилось: ні дому, ні майна, ні минулого життя. Там родина довгий час переховувалась від нещадних обстрілів у підвалі місцевого клуба.

Нині наша команда евакуювала Надійку і її батьків з Часів Яру, де Тетяна зовсім нещодавно поховала свого найменшого сина. Невимовний біль охоплював матір, коли вона розповідала про свої втрати. Але ця вольова сильна жінка тримається заради своєї донечки.

Ми посадили родину на потяг до Дніпра, де вони возз'єднаються з рідними і зможуть загоювати свої душевні рани у спокої. А Надійка, змучена постійними вибухами і страхом за життя, нарешті опиниться у безпеці.

Дякуємо усім, хто допомагає нам рятувати життя дітей і сімей.

Друзі, не зволікайте з евакуацією, вбережіть себе і своїх дітей – дзвоніть на нашу безкоштовну гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна : 0 800 333 129

Ви можете переглянути відео з евакуації Надії та її батьків за посиланням: https://www.facebook.com/SaveUkraine.center/posts/pfbid02sfPzpYJNykAptZEWgTcH8dDfFAjzcKYfYfdzKbuWvnbzK6vnVVRufGfPx8EWh8iil