Новини

Мати Аліна і її двоє дітей з Краматорського району

На фото - мати Аліна і двоє її дітей з містечка Миколаївка, Краматорського району.
Молодшому сину Аліни ще не було і пів року, коли почалась війна.

Майже половину свого життя дитина чула, як руйнується навколишній світ, замість щебету пташок і веселого гаміру. А замість краси свого міста, бачила сірий підвал та стіну в коридорі.
У якийсь момент родина втомилася постійно бігати з 5 поверху до сховища і лише з надією ховалася у коридорі. Аліна каже, що спочатку діти звикли до сирен і вибухів. Аж потім, почали пищати і закривати вуха.

Мати не жалілася на відсутність газу і комунальні умови, що були в домі з перебоями через "прильоти". Мабуть тому що, все це було несуттєво в порівнянні з тим, що її діти живі. 
Однак, важким випробуванням виявилася відсутність зв'язку з родичами, які вирішили залишитись на Донеччині, попри те, що їх будинок знищили вщент. Аліна переживає, що онуки не бачать своїх бабусю й дідуся.

З кожним днем у містечку ставало все гучніше. Останньою краплею до рішення евакуюватись, став обстріл рашистами дитсадка та гімназії біля будинку родини. Тоді Аліна і звернулась до команди "Спасемо Україну", аби вберегти своїх діток.
Волонтери евакуювали родину у наш Донецький хаб: забезпечили їжею та приємним дозвіллям у дитячій кімнаті, а потім доставили на потяг у Дніпро.

Дуже прикро, коли родина розділяється, через небажання евакуюватись з зони бойових дій. Покинути домівку - болісно, але ми переконані, що це вартує того, аби зберегти життя!
З питань евакуації дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine : 0 800 333 129