Новини

Нам вдалося зібрати понад 15 мільйонів гривень на допомогу дітям

Після чотирьох місяців активної співпраці Save Ukraine і ПриватБанк ми завершили благодійну акцію "Подаруй світло дітям". Завдяки неймовірній підтримці та єдності зусиль кожного, хто долучився до фандрайзингу, нам вдалося зібрати понад 15 мільйонів гривень на допомогу дітям, які втратили батьків через війну.

Попри свій юний вік, ці діти вже мають власну життєву трагедію, через яку вимушені були швидко подорослішати. Хоча вони все одно залишаються дітьми й потребують додаткової турботи, уваги та підтримки з боку дорослих. Саме тому ми вирішили подарувати їм трохи світла й надії на краще майбутнє.

На зібрані кошти ми придбали 2 тисячі рюкзаків "безпеки й розвитку", які стануть нагадуванням про турботу й мотивацією здобувати нові знання й будувати власне щасливе майбутнє. Тим більше, що до кожного такого рюкзаку ми додали планшет із встановленим ПЗ “Розумники”.

І хоча наша акція завершилась, але наша місія триває. Тому якщо ви хотіли б, аби ваша дитина також отримала цінний ресурс для її подальшого розвитку, ви можете заповнити спеціальну форму за посиланням: https://bit.ly/43Tm9o5

Разом будуємо майбутнє наших дітей!