Новини

Знайомтесь, Віталій - волонтер "Спасемо Україну"

Знайомтесь, це Віталій - волонтер "Спасемо Україну". Ви вже не раз могли бачити його на фото в офіційному телеграм-каналі президента.

З початком повномасштабної війни, Віталій відправив дружину і дітей за кордон, а вже наступного дня поїхав допомагати у Київ, який був в облозі. Так Віталій став волонтером "Спасемо Україну". З того часу він щоденно відправляється у гарячі точки, аби евакуювати сім'ї та дітей у безпечні місця.

Нещодавно ми дізналися, що у Віталія є хобі - він ловить, а потім відпускає рибу. "Виїжджаємо на риболовлю на годинку тільки для того, щоб відволіктися думками і сконцентруватись на тому, що заспокоює" - так наш волонтер пояснив чому відпускає рибку.

На фото, Віталій тримає черепаху, яку він випадково зловив і турботливо відправив назад до озера. Ця любов до живого, до людей і тварин, присутня у кожній справі, за яку береться чоловік. 

Ми вдячні Віталію за надскладну роботу, яку він виконує кожного дня, ризикуючи життям. І хочемо, аби ви бачили обличчя волонтерів, які рятують українців від війни.